O nás

Váš spolehlivý výrobce dětské výživy privátních značek.
B2B a OEM.

Deva Nutrition se zabývá výrobou dětské výživy již od roku 1950 a stala se tak prvním závodem vyrábějící dětskou výživu ve střední Evropě!

Zaměřujeme se na vývoj a výrobu dětského ovocného pyré, které lze kombinovat se zeleninou, jogurtem, cereáliemi a sušenkami; dětských ovocných nápojů, jako jsou džusy, nektary a smoothie.

Máme 70 let zkušeností s výrobou dětské výživy

Hledáte spolehlivého partnera pro výrobu dětské výživy privátních značek, B2B a OEM? 

Naši zákazníci

Našimi zákazníky jsou přední světové značky a některé z největších prodejců v Evropě a na celém světě.

Katalog

Udržitelná energie

Ve společnosti Deva Nutrition nám nejde jen o poskytování zdravé a výživné dětské výživy, ale také o péči o planetu , kterou naše děti zdědí.

S hrdostí oznamujeme náš nejnovější počin v oblasti udržitelnosti - instalaci fotovoltaických solárních panelů na střechy naší továrny.

 

Využití sluneční energie pro ekologičtější zítřek

 

Naše rozhodnutí investovat do solární energie je důkazem našeho neochvějného závazku snižovat naši ekologickou stopu a podporovat udržitelnost. Využitím hojnosti sluneční energie jsme učinili významný krok směrem k udržitelnější budoucnosti.

Benefity naší solární iniciativy

Čistá energie

Low Energy Costs

Péče o životní prostředí

Solární energie je jedním z nejčistších a nejobnovitelnějších dostupných zdrojů energie. Používáním solárních panelů výrazně snižujeme naši závislost na fosilních palivech, což přispívá ke snížení emisí skleníkových plynů.

Využívání solární energie nám umožňuje snížit provozní náklady, což nám pomáhá nabízet kvalitní dětskou výživu za konkurenceschopné ceny.

Jsme odhodláni chránit přírodu pro další generace. Solární energie snižuje náš dopad na životní prostředí a ukazuje naši oddanost 

být zodpovědným správcem planety.

Copyright © 2020 Deva Nutrition.  All rights reserved.

cs_CZCS